zakładanie prezerwatywy na członka

Znaleziony temat: zakładanie prezerwatywy na członka

Jak zakładać prezerwatywę na członka – poradnik krok po kroku

Zakładanie prezerwatywy na członka może wydawać się prostym zadaniem, ale wielu mężczyzn ma trudności z tym procesem. Niezależnie od tego, czy używasz prezerwatywy w celu ochrony przed niechcianą ciążą, czy też w celu zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową, ważne jest, aby wiedzieć, jak ją prawidłowo założyć. W tym artykule przedstawimy Ci krok po kroku, jak zakładać prezerwatywę na członka.

Krok 1: Wybierz odpowiedni rozmiar prezerwatywy

Przed zakupem prezerwatywy ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Prezerwatywy są dostępne w różnych rozmiarach, więc warto znaleźć taki, który będzie odpowiedni dla Twojego członka. Niezbyt ciasna ani zbyt luźna prezerwatywa może być niewystarczająco skuteczna w zapobieganiu ciąży lub chorobom przenoszonym drogą płciową. Wybierz prezerwatywę, która będzie dobrze dopasowana do Twojego członka.

Krok 2: Otwórz opakowanie prezerwatywy

Gdy już wybrałeś odpowiedni rozmiar prezerwatywy, delikatnie otwórz opakowanie. Upewnij się, że nie używasz żadnych ostrych przedmiotów, które mogłyby uszkodzić prezerwatywę. Pamiętaj, że prezerwatywa powinna być przechowywana w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Krok 3: Sprawdź, czy prezerwatywa jest nieszkodliwa

Przed założeniem prezerwatywy na członka, warto sprawdzić, czy nie ma na niej żadnych uszkodzeń. Możesz to zrobić, rozciągając delikatnie prezerwatywę między palcami. Jeśli zauważysz jakiekolwiek dziury, pęknięcia lub inny rodzaj uszkodzenia, nie używaj jej. Wybierz nową prezerwatywę, aby zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo.

Krok 4: Spraw, czy prezerwatywa jest odwrócona

Przed założeniem prezerwatywy na członka, upewnij się, że jest ona odwrócona w odpowiedni sposób. Prezerwatywa powinna mieć stożkowaty kształt, zakończony zbiorniczkiem na końcu. Sprawdź, czy zbiorniczek jest skierowany w stronę członka. Jeśli nie, delikatnie odwróć prezerwatywę, aby była w odpowiedniej pozycji.

Krok 5: Zdejmij powietrze z zbiorniczka

Przed założeniem prezerwatywy na członka, upewnij się, że zbiorniczek jest pusty. Aby to zrobić, przytrzymaj zbiorniczek palcem i delikatnie wyciśnij powietrze. Upewnij się, że zbiorniczek jest teraz pusty i nie ma w nim powietrza. Pozwoli to na większą swobodę ruchu podczas stosunku.

Krok 6: Załóż prezerwatywę na członka

Teraz, gdy prezerwatywa jest gotowa, możesz ją założyć na członka. Trzymając zbiorniczek palcem, umieść prezerwatywę na członku i delikatnie rozwiń j

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: zakładanie prezerwatywy na członka

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Jak odczytywać znaczenie kart tarota?

Jak odczytywać znaczenie kart tarota? To pytanie zadaje sobie wielu ludzi, którzy chcą poznać tajemnice tej starożytnej sztuki wróżbiarskiej. Tarot to zbiór 78 kart, które

Najlepsze Silniki do Mercedes B Klasy

Najlepsze silniki do Mercedes B Klasy to jedne z najbardziej zaawansowanych i wydajnych silników, jakie można znaleźć w samochodach. Oferują one doskonałą moc i wytrzymałość,

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.