instrukcja zakładania prezerwatywy

Znaleziony temat: instrukcja zakładania prezerwatywy

Jak prawidłowo zakładać prezerwatywę?

Prezerwatywa jest jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych środków antykoncepcyjnych. Jej stosowanie nie tylko chroni przed niechcianą ciążą, ale także zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych drogą płciową. Jednak aby prezerwatywa była skuteczna, ważne jest prawidłowe jej zakładanie. W tym artykule przedstawimy Ci instrukcję krok po kroku, jak zakładać prezerwatywę.

1. Wybierz odpowiedni rozmiar prezerwatywy. Prezerwatywy są dostępne w różnych rozmiarach, więc ważne jest, aby dobrać taką, która będzie odpowiednia dla Ciebie. Jeśli nie jesteś pewien, jaki rozmiar wybrać, możesz skonsultować się z farmaceutą lub lekarzem.

2. Upewnij się, że prezerwatywa jest nieuszkodzona. Przed zakładaniem prezerwatywy, sprawdź jej opakowanie w celu upewnienia się, że nie jest uszkodzona. Jeśli opakowanie jest pęknięte, zniszczone lub prezerwatywa wydaje się być uszkodzona, nie używaj jej i wybierz inną.

3. Otwórz opakowanie prezerwatywy ostrożnie. Aby uniknąć przypadkowego uszkodzenia prezerwatywy, otwórz opakowanie delikatnie. Nie używaj zębów ani ostrego przedmiotu do otwierania opakowania.

4. Sprawdź, w którą stronę jest prezerwatywa. Prezerwatywy mają jedną stronę, która jest bardziej elastyczna i małe wypustki na zewnątrz. Ta strona powinna być skierowana na zewnątrz, gdy zakładasz prezerwatywę.

5. Sprawdź, czy prezerwatywa nie jest odwrócona. Upewnij się, że prezerwatywa nie jest odwrócona, zanim ją założysz. Jeśli jest odwrócona, może to utrudnić jej zakładanie i zwiększyć ryzyko pęknięcia.

6. Zdejmij powietrze z końca prezerwatywy. Przed założeniem prezerwatywy, delikatnie ściskaj końcówkę, aby usunąć powietrze z niej. Pozostaw trochę miejsca na nasienie, aby uniknąć pęknięcia prezerwatywy podczas ejakulacji.

7. Umieść prezerwatywę na członku. Trzymając końcówkę prezerwatywy między kciukiem a palcem wskazującym, umieść ją na członku. Następnie, drugą ręką rozwiń prezerwatywę na całej długości członka.

8. Sprawdź, czy prezerwatywa jest odpowiednio dopasowana. Upewnij się, że prezerwatywa jest odpowiednio dopasowana do członka. Powinna być na tyle luźna, aby zapewnić komfort, ale jednocześnie na tyle ciasna, aby nie zsunęła się podczas stosunku.

9. Po stosunku, wyjmij prezerwatywę ostrożnie. Po ejakulacji, trzymając za końcówkę prezerwatywy, delikatnie wyjmij ją z członka. Upewnij się, że nie rozlewa się nasienie z prezerwatywy.

10. Wyrzuć prezerwatywę do kosza. Po użyciu, prezerwatywę należy wyrzucić do kosza. Nie należy jej spuszczać do toalety, ponieważ może to prowadzić do zatkania rur

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: instrukcja zakładania prezerwatywy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Jak odczytywać znaczenie kart tarota?

Jak odczytywać znaczenie kart tarota? To pytanie zadaje sobie wielu ludzi, którzy chcą poznać tajemnice tej starożytnej sztuki wróżbiarskiej. Tarot to zbiór 78 kart, które

Najlepsze Silniki do Mercedes B Klasy

Najlepsze silniki do Mercedes B Klasy to jedne z najbardziej zaawansowanych i wydajnych silników, jakie można znaleźć w samochodach. Oferują one doskonałą moc i wytrzymałość,

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.