Chrzescijanin24.pl

czwartek, 20 listopad 2014
Rozmiar czcionki:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Polska News Programy Joyce Meyer w Religia.tv!

Programy Joyce Meyer w Religia.tv!

Joyce Meyer   fot. Chrzescijanin.tvTego jeszcze nie było! Programy znanej amerykańskiej głoszącej, Joyce Meyer, będą emitowane w ogólnopolskiej telewizji! Już we wrześniu pojawią się na antenie Religia.tv.

Będzie je można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:30.

Program będzie nazywać się "Radość codziennego życia". Na stronie telewizji Religia.tv czytamy o nim:

"Prowadzi go pastor i matka czwórki dzieci, Joyce Meyer, kierująca swoje przesłanie do wszystkich, którzy zastanawiają się czy w życiu chodzi o coś więcej...".

Pierwszy odcinek - 3 września.

Do tej pory jedyną telewizją emitującą programy Joyce Meyer była internetowa telewizja Chrzescijanin.tv.

Poniżej zamieszczamy jeden z programów Joyce Meyer emitowanych przez Chrzescijanin.tv

Udostępnij

 

 

Komentarze

 
# jarek 2012-08-22 18:13
W sumie super. Obawiam się tylko czy katolicy to zrozumieją
 
 
# sev 2012-08-22 19:16
Poczekamy ,zobaczymy.
W innych krajach jest multum telewizyjnych kaznodziejów,a efekty ich głoszenia mierne.
W Polsce potrzeba głosić Ewangelię "na żywo" ,gdyż każdy odbiornik TV ma taki "czerwony guziczek,który można przycisnąć.
Kaznodziei na ulicy nie wyłączysz.
Ponad to, ten jeden program ,to kropla w morzu wobec codziennych informacji,w których nie zdarzyło się raczej by nie występował przedstawiciel KrK.
Ci na pewno nie głoszą Ewangelii.
 
 
# Sara 2012-08-22 22:17
Pani pastor i "nauczyciel"... Ona przede wszystkim jest nieposłuszna Słowu Bożemu. Te jej "nauczania" też budzą wiele wątpliwości. Nie polecam nikomu.
 
 
# Anna 2012-08-23 09:55
Niech Pan bedzie uwielbiony w jej zyciu super nauczania z zycia wziete bardzo pomoga kobieta odzyskac sily.Jestem katoliczka i od dawna slucham jej nauczan oraz czytam jej ksiazki super polecam i bede ogladac
 
 
# Forfiter 2012-08-23 22:43
Joyce Meyer jest dobrym mówcą motywacyjnym. Słuchając jej można się podbudować, zwiększyć własne poczucie wartości i pewność siebie. Jak ktoś oczekuje, że będzie mówiła o poświęceniu, , czy czymś takim, to się zawiedzie. Ale wiem, że są ludzie, którym podoba się jej styl przemawiania. Ona chyba mówi bardziej do kobiet. Jak ktoś lubi takie motywujące mowy, to polecam szczególnie Joela Osteena.
 
 
# Marcin W. 2012-08-24 16:50
Nie ufam jej... Nie znam nauczania, ale jest coś, co mnie od niej odciąga - a nauczyłem się ufać takim odczuciom, bo nieraz przekonałem się, że pochodziło to od Boga. Popytałem trochę ludzi, poszukałem trochę i okazuje się, że jest przedstawicielk ą tzw. "ruchu wiary" / "teologii sukcesu" - i teraz już rozumiem, dlaczego przy zetknieciu się z czymkolwiek, co jej dotyczy, zaczynam czuć obawy. Chyba jednak to nie jest zbyt dobry pomysł, by szło to przez TV.
 
 
# Guest 2012-09-21 14:21
Też jej nie ufam. Wierze przede wszytkim kościołowi katolickiemu. Nie ma jednak we mnie strachu gdy jej słucham, ponieważ czasem mówi dobre rzeczy, dające do myślenia. Wychodzę z założenia "wszystko badajcie a to co dobre zachowujcie" Jednak trzeba stać na straży własnej wiary, żeby jakaś herezja się nie wkradła, a gdybym jej ciągle słuchała i nie weryfikowała tego z kościołem i Pismem Świętym to jest możliwe. Pozdrawaim wszystkim katolików :-) Pax
 
 
# Ela 2013-01-12 21:55
Bardzo mądra kobieta, ale słuchając trzeba pozbyć się katolickich uprzedzeń, stereotypów i ksenofobii. Przeciętnego polskiego katolika, niestety, to przerasta. Stąd tutaj te komentarze zaczynające się od słów "nie ufam jej". Większość ludzi zobaczy fragment (kobieta, amerykanka?, kaznodziejka!) i szybko przeskakuje na inny program, bo takiej lepiej nie ufać. A prawdą jest, że powala na łeb, na szyję wszystkich naszych polskich homiletyków, z księdzem Pawlukiewiczem łącznie. Naprawdę, wiele kazań księży z całej Polski słyszałam tu w internecie, ale Joyce po prostu jest bezkonkurencyjn a, przede wszystkim dzięki temu, że jest po obu stronach (nie ma "my i wy"), mówi z doświadczenia. To najkrótsza droga dotarcia do człowieka. Chwała la jej za to!
 
 
# Purity 2013-02-01 21:41
Każdego kto jest zainteresowany Joyce Meyer zachęcam do obejrzenia wykładu Justina Petersa "Musimy rozeznawać" na youtube. Ważne abyśmy słuchali zdrowej nauki, mającej podstawy na Bożym Słowie. Ta kobieta nie opiera się na Bożym Słowie (używa wersetów wyciągając je z kontekstu).
Opierajmy się na Bogu - nie na ludziach!
 
 
# Maria 2013-03-20 19:19
Kazdy z nas chce poczu się Dzieckiem Boga Wszechmocnego, Boga Który dba o kazdego z nas w sposób bezwarunkowy. Warunek to Zaufanie. O tym mówi ta kobieta. Jezus sam do nas powiedział "proście a bedzie wam dane". Czy tak bardzo niektórzy pragną byc całe życie umęczeni. Mamy prosic a będzie nam dane. O tym mówi ta kobieta. Jedna odważna:-)
 

Comments are now closed for this entry

Banner