12 października w Kijowie odbyło się pierwsze posiedzenie komitetu organizacyjnego w sprawie przyjazdu znanego na całym świecie ewangelisty Reinharda Bonnke na Ukrainę.
W skład komitetu weszli biskupi, pastorzy i usługujący z różnych denominacji. Podczas spotkania omawiano plan seminarium i ewangelizacji z udziałem Reinharda Bonnke. Wydarzenie jest planowane na 5-6 lipca 2010 r. w Kijowie. Jak twierdzą organizatorzy, seminarium będzie przeznaczone dla pastorów kościołów i odbędzie się 5 lipca. Natomiast spotkania ewangelizacyjne będą miały miejsce w dniach 5 i 6 lipca.
W spotkaniu organizacyjnym wzięli udział chrześcijańscy usługujący z Ukrainy, w tym znani z konferencji w Polsce pastorzy: Henry Madava i Borys Grisenko.
Tłumaczenie i opracowanie: Chrześcijanin24.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Źródło: invictory.org
| Komentarze |
|



Archiwum







